Базовий тренінг спеціалістів, що надають допомогу людям у кризових обставинах

Лектор: Наомі Пейджет (США)
Цей базовий тренінг допомагає волонтерам, капеланам, духовенству, психологам, медичним працівникам та іншим спеціалістам надавати підтримку військовим та цивільним людям, які постраждали від наслідків участі у бойових діях. Керівники, спеціалісти, що надають допомогу людям, та військовослужбовці зможуть виявляти шляхи впливу стресу та вживати заходів, аби персонал міг повністю виконувати свої функціональні обов’язки. Мета полягає в тому, щоб набути стійкості та знань, потрібних для повноцінної роботи персоналу, за допомогою виявлення та вирішування проблем, що виникають внаслідок стресу.

Детальніше...

Біблійні принципи управління фінансами (серія презентацій)

Демонстраційні матеріали на тему біблійних принципів управління фінансами (російською мовою):

Презентації можна завантажити як окремими файлами, так і цілим архівом (3,95 Мб).

Презентації

Для вашого служіння: ілюстровані презентації у форматі PPSX "Оновлення" та "Змагаючись із природою" (російською мовою, архів 3,7 Мб).

Роздуми над Книгою Приповістей

Матеріали для проведення біблійних занять із військовослужбовцями за розділами книги Приповістей Соломонових (розділи 9, 13, 18, 30 та 31).

Завантажити архів (2 Мб)

Матеріали для бесід із військовослужбовцями

До вашої уваги - доступні для завантаження матеріали для тематичних бесід із військовослужбовцями. На нашому сайті вони представлені в PDF-форматі російською мовою.

Перша частина: Завантажити архів (40,8 Мб)

Друга частина: Відкрита для загального доступу на Google Drive

Список матеріалів архіву:

Детальніше...